BİZ KİMİZ

 • Avantajpaylaş kim mi?

  Avantajpaylas.com Anlaşmalı olduğu 300’e yakın firmaya yönlendirdiği müşteri başına aldığı parayı alışverişi yapan kişilerle paylaşan bir reklam firmasıyız.

  Biz bu işi keşfetmedik. Yurtdışında her biri 4 milyon üye ile yapan www.topcashback.com, www.ebates.com, www.shopathome.com gibi siteleri örnek aldık. Elektronik Ticaret geliştikçe firma sayımız yurtdışı örneklerinde olduğu gibi 4.000’leri bulacaktır. İlk girenler kendilerine bağlayacağı üyeler sayesinde daha avantajlı olacaklardır.

  Farklıyız

  Avantajpaylas.com üyelik ücreti almaz.

  Avantajpaylas.com 10 TL üzeri kazançlarınızı nakit olarak talep edip alabilirsiniz

  Avantajpaylas.com Paranızı her an talep edebilirsiniz.

  Avantajpaylas.com Kredi kartınızla hiç ilgilenmez. Satın alma işlemlerinizi ilgili firmanın sitesinde tamamlarsınız.

  Avantajpaylas.com indirim kuponları sağlar.

  Avantajpaylas.com Sizin için en iyi oranı sağlamak için sürekli çalışır.

  Avantajpaylas.com Network Marketing mantığıyla size bağlı kişilerin alışverişlerinden de hiçbir şey yapmadan kazanç sağlamanızı sağlar.

  İlk ol çok kazan.

  Örneğin siz bir kredi talebinde bulundunuz ve komisyonumuz 120 TL olarak görünüyordu. Biz 120 TL’nin payınıza düşen bölümünü krediyi kullandığınız zaman bakiyenize ekliyoruz. Siz de istediğiniz zaman banka hesabınıza alabiliyorsunuz.

 • Nasıl üye olacağım ki ben?

  Avantajpaylaşa üye olmak çok kolay ve ücretsiz! Yapman gereken tek şey sitedeki ‘hemen kaydol’ butonuna tıklamak ve kısa bilgiler vererek sisteme dahil olmak.

 • Avantajpaylaş nasıl çalışır?

  Sisteme kaydını yaptırdıktan sonra alışverişine hızlı bir şekilde başlayabilirsin. Sistem üzerindeki firma linkleri ile yönlendirileceğin firmaların ‘kendi’ web sitelerinden kazançlı alışveriş yapmaya başlayabilirsin! Nakit kazancının tamamını kazanırsın.

 • Kredi kartı bilgilerimi vermek istemiyorum desem?

  Tabii ki. Avantajpaylaş alışveriş yaparken kredi kartı bilgilerine ihtiyaç duymaz. Bilgilerini bize vermeden de alışverişini gerçekleştirebilirsin.

 • Nakit kazancım dışında, avantajpaylaşla ne kazanırım?

  Nakit geri ödemesi yüksek ürünler, seçkin ürünler, hediye çekleri, çapraz ürünler, kazancın 10 TL’ye ulaştıktan sonra istenilen zamanda geri ödeme ve daha fazlası.