KAZANCINIZ: 5.0%

ALIŞVERİŞ YAP

Bu hikaye bir kişinin değil, farklı iş ve yaşam tecrübelerini sepetine koyup, her gün yeni bir heyecanla aynı hayalin peşinden yola koyulan ve Pera Bulvarı'nda buluşan bir ekibin hikayesi. Ev ve lezzete dair her şey, bizim için bir tutkuydu. Şimdi ise, en kaliteli ürünleri, en uygun fiyata bulabileceğiniz Pera Bulvarı sizlerle ortak tutkumuz. Çevremiz binlerce marka ve ürünle dolu. Ama evle ilgili herşeyde nicelikten çok nitelik önemli ! Evlerimiz bizim sığınağımız, yuvamız. Demir attığımız dingin koylar. Sevdiklerimizle paylaştığımız bu özel dünyada her şeyin en iyisini, en güzelini, en sağlıklısını istiyoruz doğal olarak. Zarafet, estetik, rahatlık, kalite, konfor ve fonksiyon evlerimizde aradığımız özellikler. Hepimizin gelecekle ilgili tüm hayallerinde mutlu bir yuva var. 

 

Alışveriş kontrolü: Ayni gün içerisinde

Alışverişinizi yaptıktan sonra 1 ile 48 saat içinde ilgili firmadan teyit bilgisi gelir ve belirlenen oranın tamamı bakiyeniz olarak görüntülenir.

Bu bakiye yine ilgili firmadan 30-60 gün arasında gelecek 2. Teyit ile kullanılabilir bakiyeniz haline gelir.

avantajpaylas.com üzerinden hemen ‘Alışveriş Yap ‘butonuna tıklayarak perabulvari.com sitesine gidin ve yaptığınız harcamanın %5.0'ını geri kazanın!

Yaptığın Alışverişten Geri Nakit Kazanmak Çok Kolay

1

Avantajpaylaş üzerinden favori markanızı seçin.

2

Linkler aracılığıyla o markanın sitesine gidip alışverişinizi tamamlayın.

3

Belirtilen oranlarda geri nakit kazanın.